top of page
IMG_3330.jpg

BRATISLAVA 
TAILORING TRUNK SHOW

Tailoring trunk show neboli krejčovský ateliér sbalený v kufrech. Nejlepší způsob, jak dostat naše šití na míru i za hranice Prahy a České republiky, aby si ho mohl dopřát opravdu každý.

 

Osobní vztah mezi krejčím a vámi je hlavní esencí toho, aby byl výsledek dokonalý. Proto náš ateliér neexistuje jako řetězec prodejen, kde potkáte pokaždé někoho jiného. Naše zkušenosti jsou to, co vedle dokonale zpracovaného saka nebo obleku dělá oblečení od nás jedinečným.

Pečlivě pro vás před každou návštěvou Bratislavy vybereme ty nejnovější látky a modely pro nadcházející sezónu i pro celoroční business šatník. Sbalíme doplňky, jako jsou opasky, šle, ponožky nebo kravaty, aby váš šatník byl kompletní po všech stránkách a společně s ukázkou už hotových kousků vše rozprostřeme do vyladěného prostoru hotelu Sheraton, který najdete jen pár kroků od Dunaje a Slovenského národního divadla.

06. - 07.11.

Sheraton hotel

Pribinova 12, Bratislava

APPOINTMENT ONLY

Disponujeme pouze omezenou kapacitou.

Soukromí našich zákazníků je pro nás naprostou prioritou. Nemusíte se tak bát, že s vámi budeme vše probírat u stánku s obřím nápisem The Owners přímo v loby. Naopak čekejte elegantní private místnost se vším, co budeme potřebovat. Můžete se těšit na širokou selekci těch nejkvalitnějších materiálů, pohodlné sezení, dostatečně velké zrcadlo, adekvátní osvětlení pro výběr látek a samozřejmě na kvalitní kávu a alkohol.

 

Jak probíhá samotná schůzka a co vše vás čeká si můžete přečíst tady.

V případě Trunk show se způsob předání lehce liší. Dbáme na to, aby každý kus oblečení, který opouští naší dílnu byl stoprocentní. Rozhodně vás tak neochudíme o fitting/zkoušku. Do dvou měsíců od první schůzky náš ateliér znovu převezeme do Bratislavy a vše odzkoušíme. Pokud bude ještě potřeba nějaký jemný zásah z naší strany, vše si odvezeme a hotový kousek vám poté zašleme kurýrní službou rovnou připravený k nošení.

bottom of page