Bez názvu-2a.jpg
Bez názvu-2.jpg
Bez názvu-2c.jpg

BRATISLAVA TRUNK SHOW

Už bylo na čase aby se The Owners znovu vydali na Bratislavskou Trunk show. Po lehké pauze, která se nám díky opatřením protáhla, se tak můžete těšit na další dva dny poctivé krejčoviny, stylu, dobrého pití, měření, látek a spousty dobré nálady.

 

Náš ateliér k vám tentokrát přivezeme 17. a 18. ledna. Nezměnili jsem ani místo konání. Najdete nás tak znovu ve stylovém apartmánu na adrese Rybárská brána 217/1, Staré Mesto. Oba dva dny vám budeme k dispozici mezi 9 a 18 hodinou.

 

Disponujeme pouze omezenou kapacitou, a je proto nutné si schůzku předem domluvit. To můžete udělat přímo přes náš formulář nebo na čísle +420 602 560 773 případně na e-mailu ask@theowners.cz.

BAq.jpg

A jak to celé probíhá?

Jak u nás probíhají schůzky a co všechno vás čeká, najdete v sekci - Jak to funguje.

 

To ale v případě trunk show není vše. Tahle naše návštěva Bratislavy rozhodně není první ani poslední. Abychom vám doručili perfektní kousky na míru, musíme se vidět nejméně dvakrát. S některými se uvidíme podruhé už teď, pro jiné to bude první schůzka. Přibližně za další dva měsíce (pokud to situace dovolí) proto bude Bratislavská Trunk show vol. 3, kde, kromě možnosti nechat si znovu něco ušít, budeme zkoušet všechny objednané kousky.

Ty, které hned nepředáme a budou potřebovat ještě naše jemné doladění, si odvezeme a finále už domluvíme individuálně. 

 

V každém případě chceme náš bratislavský pop-up otevírat na pár dní přibližně každé dva měsíce tak, abychom vám naše služby mohli nabízet pravidelně.

BA2.jpg
BA.jpg
BA3.jpg