IMG_3330.jpg

BRATISLAVA 
TRUNK SHOW

Tentokrát už po čtvrté se The Owners na několik dní přesunou do Bratislavy na svojí Trunk show. Znovu se tak můžete těšit na dny poctivé krejčoviny, stylu, dobrého pití, měření, látek a spousty dobré nálady pod naší taktovkou.

 

Náš ateliér bude v Bratislavě od 25. do 27. dubna. Tentokrát jsme ale museli změnit naší klasickou adresu a nově nás najdete v apartmá na adrese Baštová 2.

V pondělí a úterý vám budeme k dispozici mezi 9 a 18 hodinou. Ve středu už pouze do 12h.

 

Disponujeme pouze omezenou kapacitou, a je proto nutné se předem objednat. Schůzku si můžete domluvit jednoduše přímo přes náš formulář nebo na čísle +420 602 560 773 případně na e-mailu ask@theowners.cz.

A jak to celé probíhá?

Jak u nás probíhají schůzky a co všechno vás čeká, najdete v sekci - Jak to funguje.

 

To ale v případě trunk show není vše. Tahle naše návštěva Bratislavy rozhodně není první ani poslední. Abychom vám doručili perfektní kousky na míru, musíme se vidět nejméně dvakrát. S některými se uvidíme podruhé už teď, pro jiné to bude první schůzka. Přibližně za další dva měsíce proto bude další Bratislavská Trunk show, kde, kromě možnosti nechat si znovu něco ušít, budeme zkoušet všechny objednané kousky.

Ty, které hned nepředáme a budou potřebovat ještě naše jemné doladění, si odvezeme a finále už domluvíme individuálně. 

 

V každém případě chceme náš bratislavský pop-up otevírat na pár dní přibližně každé dva měsíce tak, abychom vám naše služby mohli nabízet pravidelně.

IG_stories_MRA.jpg
IG_stories_VPN.jpg
IG_stories_MTR.jpg