top of page
Top
DSC_4740.jpg

co šijeme
a jaká je cena

Šití na míru neznamená pouze formální oblek.

U nás v The Owners se dokážeme postarat  téměř o celý Váš šatník. Velká škála střihů, materiálů, výběru detailů a propracovanost šití nám nabízí široké pole působnosti, ať už si k nám jdete pro formální outfit, svatební oblek nebo potřebujete vyplnit mezery volnočasovým oblečením na míru. 

oblečení
na
míru

Oblek
oblek_lng.jpg

cena od 30.000 CZK

Rádi šijeme obleky a kostýmky, které dokonale padnou a stanou se tím nejlepším oblečením, jaké jste kdy vlastnili. Precizně Vás změříme a vytvoříme střih, který padne Vám i Vaší postavě. Už nastal Váš čas nechat si ušít si oblek na míru, který Vám poskytne přirozené sebevědomí a pohodlí, které si zasloužíte?

oblek a kostýmek

sako_lng.jpg
Sako

cena od 21.000 CZK

sako

Jedním z našich poslání je tvořit zákazníkům šatník, který je variabilní a snadno kombinovatelný. Separátní sako na míru se dá skvěle kombinovat s různými druhy kalhot (formální kalhoty, chinos kalhoty nebo džíny).

košile_lng.jpg
Košile

cena od 4.800 CZK

košile a halenka

Nechte si ušít pořádnou košili na míru a přestaňte nosit nepadnoucí konfekci. Košile na míru není o monogramu, ale perfektním a propracovaném střihu, kvalitním materiálu a správně vybraných detailech, jako je například límeček a manžety.

kalhoty_lng.jpg
Kalhoty

cena od 9.000 CZK

kalhoty

Narozdíl od saka si kalhoty přes den odložit nemůžete, a proto byste si měli dát záležet na jejich výběru. Ať už chcete kalhoty na pásek nebo stahovačky, s vysokým pasem, sámky nebo na šle, komfort by měl být vždy na prvním místě.

tux_lng.jpg
Black tie

cena od 35.000 CZK

smoking

Každý muž by měl vlastnit smoking. A aby mu ho jeho žena nenosila, šijeme smoking na míru i pro dámy. Ať už jdete přebírat České lvy, Nobelovu cenu nebo Vás čeká formální svatba, náš Black Tie je pro ty, kteří hledají něco speciálního. Můžete být kreativní a sáhnout například po barevném sametu, nebo být klasici a pořídit si černý nebo tmavě modrý. Jestli se však chystáte do teplých krajin nebo máte párty na jachtě, ušijeme Vám také klasickou bílou variantu.

kabáty_lng.jpg
outwear

cena kabátu od 26.000 CZK

kabáty a bundy

Zimní kabát na míru z vlny, alpaky nebo kašmíru? Prošívaná bunda nebo bomber k džínám do města i do přírody? Dvouřadý trench coat z voděodolné bavlny na sychravé jarní počasí? U nás v The Owners Vám vytvoříme střih na všechna roční období.

cena bundy od 14.000 CZK

bottom of page