DSC_0683.jpg

JAK TO U NÁS FUNGUJE

Jsme krejčovský ateliér, který šije na míru metodou Made to measure. Je pro nás důležitý každý detail saka, stejně jako vztah s našimi zákazníky.

 

Nezáleží na tom, zda jste si přišli pro první košili, pátý oblek, kostýmek, smoking, frak, šaty, kabát nebo jenom ponožky. Vždy dostanete tu nejvyšší možnou kvalitu a prvotřídní zážitek.

phone.png

REZERVUJTE SI SVŮJ TERMÍN

zvolte si den i hodinu

Abychom měli dostatek času a mohli se plně věnovat pouze Vám, fungujeme na předem domluvené schůzky. Vyrážíte k nám s konkrétním zadáním? Budeme rádi, když nám ho dopředu nastíníte, a my si připravíme vše potřebné. Stejně tak můžeme vše probrat až na schůzce.
Pokud nemůžete přijít k nám, rádi se vydáme za Vámi. Byla by ale škoda nedat si u nás skleničku a trochu v tom každodenním shonu vydechnout.

NEJDŘÍVE VÁS
CHCEME POZNAT

jsme jedno ucho

Aby Vám věci od nás vyhovovaly ve všech směrech, chceme vědět více, než jen jakou mají mít barvu. Důležitý je pro nás Váš životní styl. Trávíte hodně času na cestách? Je Vám spíš zima nebo horko? Potřebujete oblek na svatbu, občasné večerní akce nebo v něm trávíte deset hodin denně? To všechno jsou věci, které výrazně ovlivňují výsledek.

talk1.png
suit1.png

Komfort a správné proporce jsou to nejdůležitější. A proto si na měření dáváme extrémně záležet. Před samotným měřením Vás samozřejmě provedeme designem celého kousku. Chcete sako na dva nebo na tři knoflíky? Kalhoty na pásek nebo na stahovačku? Košili s delším nebo kratším límcem? Nejen toto společně poskládáme tak, aby vše dokonale ladilo a fungovalo.

DESIGN & FIT

ta nejzábavnější část

ZKOUŠKA
PŘED PREMIÉROU

doladění posledních detailů

Po přibližně šesti týdnech Váš kompletně ušitý kousek dorazí k nám do ateliéru. Několik dní před tím, než se tak stane, Vám zavoláme a domluvíme se na zkoušce. Cokoliv, co opouští náš ateliér, musí být perfektní a osobně se postaráme o všechny finální krejčovské úpravy. Za pár dní tak budete vlastnit dokonale padnoucí oblek, kostýmek, sako nebo třeba košili.

tailor1.png
order1.png

Vaše míry máme pečlivě uschované. Nyní nastal čas vyplnit mezery ve Vašem šatníku. Netvoříme pouze solitérní kousky. Vytváříme chytrý a efektivní šatník, který lze využít na všechny události a nebude Vás svazovat.

ZNOVU A ZNOVU

vybudujte si s námi šatník