top of page

MUŽ MAN UOMO

Život bude vždy jen takový, jaký si ho uděláme. A ten náš je plný křivek. Křivek krásných žen, dokonale tvarovaných linií automobilů, precizně broušeného křišťálu. Křivek kouřící se kávy v perfektně vytvarovaném porcelánu položeném na ručně dělané masivní desce stolu. Křivek perfektně padnoucího oblečení vytvořeného v našem ateliéru. 

Vita bella. La vie est belle. Život je krásný, když se obklopujete krásnými věcmi.

oblek
DSC_5507.jpg
DSC_0538.jpg

oblek

Oblek je nedílnou součástí světa mužů. Ten od nás vám dodá pocit a komfort, který neposkytuje žádná konfekce. Kvalitní materiály a preciznost střihu je to, po čem ve skrytu duše toužíte a možná o tom ještě ani nevíte. A jestli bude oblek jednořadý, dvouřadý, s vestou nebo bez, s italskými rameny nebo kalhotami s vysokým pasem, je už jen otázkou osobní preference, vkusu a požadavků vašeho životního stylu. Až tohle vše na první zkoušce pocítíte, už nebude cesty zpět.

od 35.000 CZK

sako muž

sako

Sako. Kousek oblečení, který má v šatníku muže své jasné místo. Univerzálnost jeho použití nezná mezí. Zvolte správný střih a materiál, a když pomineme ty nejformálnější události, budete „krytý” naprosto vždy. V práci, na obědě s přáteli, na víkendových toulkách neznámým městem i při nečekané návštěvě. A vaše žena si přes svůj elegantní outfit v případě chladu také nebude chtít přehodit mikinu s kapucí. Pokud s vámi v takovém outfitu vůbec někam půjde.

od 25.000 CZK

DSC_7846.jpg
DSC_9713.jpg
kalhoty muž
DSC_8507.jpg

kalhoty

Nejen ženy chtějí kalhoty, které padnou. Vy možná chcete zdůraznit nebo schovat jiné partie než ony, ale hlavní myšlenka zůstává stejná. Všichni toužíme po dokonale padnoucích kalhotách. Po střihu, který reflektuje proporce, dodává dostatečný komfort a nelimituje vás v pohybu. Střihových možností, které toto vše umožňují, je u nás nepřeberné množství. Můžete tak být fanoušek užších i volnějších střihů, mít výšku basketbalisty, nadšení do prvorepublikového stylu nebo být sartoriální nerd.

od 11.500 CZK

DSCF5837.jpg
košile muž

košile

Můžete mít skvěle padnoucí sako, ale pokud vás pod ním omezuje, škrtí nebo tlačí špatně padnoucí košile, moc příjemný den nezažijete. Košile je nejblíže tělu a dokonalé míry jsou tak jedním z jejích nejdůležitějších prvků. A žádný monogram, barevný knoflíček ani kontrastní manžety vám k nim nepomohou. Naopak přírodní materiál, vhodně zvolený límec a tvar nebo tuhost manžet jsou prvky, na které je dobré se soustředit hned po správně nabraných mírách.

od 5.000 CZK

DSC_7823.jpg
DSC_8451.jpg
casual košile
DSC_1969.jpg
730B4DBA-33AF-4AF4-B756-FDA18B44B4AE-8043-0000010C76BCB733.jpg

casual košile

Nikdo a za žádných okolností by neměl nosit formální košili k šortkám a ven z kalhot. Jedinou výjimkou je krásná žena po vašem boku, která si vaši košili přivlastnila jako letní šaty. Pro „volný čas” existují samostatné střihy i pravidla délek a volností takových košil. Proto si na dovolenou opravdu nebalte pracovní košile. Tak, jako si dáváte záležet na pracovním šatníku, dbejte také na oblečení, které nosíte mimo kancelář. I tam jste to pořád vy a vaše nároky a požadavky se tím přece nemění.

od 5.000 CZK

vesta

vesta

Když je na kabát ještě málo zima, nebo je oblek ještě málo formální, stačí přidat vestu. Z nudného patrona ve vytahaném svetru se stane sofistikovaný kolega a z nedostatečně oblečeného středobod večírku. S tweedovou vestou se pak můžete vydat na víkendový výlet do přírody, který končí v malebném městě.

od 9.000 CZK

DSC_8085.jpg
DSC_6281.jpg
kabát muž
DSC_9734.jpg

kabát

Pokud je nějaký kus pánského oblečení téměř nesmrtelný, je to právě kabát. Univerzálnost dvouřadého i jednořadého střihu v kombinaci s přesnou proporcí, která odpovídá potřebám nošení, a kvalitní materiál znamenají, že možná i váš syn bude jednou ve stejném kabátě vzpomínat, jak jste ho nosil, když jemu bylo teprve pár let. Neslevujte z kvality a sáhněte po vlně s kašmírem nebo alpakou. Nebudete litovat vy ani ten, kdo váš kabát zdědí.

od 30.000 CZK

DSCF5097.jpg
bunda muž
DSC_2036.jpg
DSCF5981.jpg

bunda

Kvalitní a padnoucí krejčovina se u nás neomezuje jen na oblek a košili. Z vlastní zkušenosti víme, že najít bundu, která bude splňovat naše požadavky, bude s námi krásně stárnout a nebudeme se bát jí dát trochu zabrat, je skoro nadlidský výkon. A tak je šijeme po svém. A po vašem. Z kvalitního denimu, voskované bavlny nebo membránových funkčních materiálů. Někdy je totiž potřeba se na oblečení spolehnout trochu drsnějším způsobem. Ať už se pojedete v denimové bundě projet na koni jako cowboy, nebo jen potřebujete nepromokavou bundu na víkendové výlety k anglickým přímořským skaliskům.

od 15.000 CZK

smoking
DSC_8810.jpg
Websize-366-EBM_6645.jpg

smoking

Reklamu eleganci a čistotě smokingu už po desetiletí dělají umělci a muži ze všech možných sfér, jejichž charisma by se dalo stáčet do lahví a prodávat. I přes to, že charisma není závislé na smokingu, tak to, že ctíte dress code a obléknete se dle pozvánky, vám na statusu vždy přidá. Smoking od nepaměti stíral rozdíly mezi muži a vám se tak díky dokonale padnoucímu modelu od nás může naskytnout možnost setkat se s lidmi, ke kterým byste se jindy stěží dostával. A i opera má naprosto jinou úroveň, když se na ni oblečete například do smaragdové sametové verze smokingu z našeho ateliéru.

od 38.000 CZK

DSC_8317.jpg
domluvit
si
schůzku

Thank you for your message. We will get back to you as soon as possible.

bottom of page