top of page
  • Michal

88 outfitů z Pitti Uomo

Pokud jste si mysleli, že když už se mi letos po dlouhý době podařilo dostat na ten nejvytuněnější veletrh pánský módy, že si to nechám jen pro sebe jak strýček Skrblík, tak jste na omylu. Vlastně je tomu přesně naopak.Od veletrhu uběhl už víc jak měsíc a o tom, jaký to letos bylo, se ode mě už teď můžete dočíst třeba v novým čísle Mužů v Česku nebo v online provedení Selected magazínu od Svoboda & Williams. A aby toho nebylo málo, zahrál jsem si i na Františku Čížkovou a provedl zevrubnou kritiku outfitů, který nafotili kluci z Gentleman store. Takže všeho všudy jsem toho letos vyplodil o Pitti Uomo asi nejvíc, co si pamatuju.


největší sbírka inspirace z letošního Pitti Uomo, v naší malý „stylem oplývající” zemičce

Ale víte jak, každá redakce a každý web má svoje pravidla, a tak se nikam nikdy nevejde všechno. Naštěstí, The Owners Newspaper je země neomezených možností (už asi víc jak Amerika), a tak si tady můžu dělat, co mě napadne. Takže jsem se probral asi dvěma tisíci fotek a vybral pro Vás celkem 88 outfitů z letošní přehlídky mužů a žen účastnících se veletrhu. V téhle galerii najdete snad všechno. Od naprostý klasiky přes tradiční, ale ustupující peacocks, až po podpatkový extrémy.


Troufám si říct, že je to největší sbírka inspirace z letošního Pitti Uomo, kterou v naší malý „stylem oplývající” zemičce najdete.

Takže se pohodlně usaďte, projděte si pečlivě celou galerii a až k nám dorazíte pro nový sako nebo oblek, budu očekávat printscreeny z tohohle článku.


MIchalComments


bottom of page