top of page
  • Michal

Dárky, na které nepotřebujete znát míry

Se šitím na míru a vánočními dárky je to vždycky trochu náročný. Ve chvíli, kdy lidi začínají dárky trochu víc řešit (poplašnej alarm v hlavě se většinou spouští první adventní nedělí), už je na šití na míru většinou pozdě. A my zase bojujeme s tím, abychom se vám nezačali připomínat ve stejnou dobu, kdy je venku ještě všechno listí, ale v obchodech už hraje All I want for Christmas, a čokoládoví Mikuláši na vás padaj ze všech regálů. V tý době byste nás tak maximálně nakopli.


I přesto ale umíme i „na poslední chvíli” vaše potřeby uspokojit. Vybral jsem proto pro vás dneska pět věcí, který pořád stíháme pod stromeček, udělají radost nejen striktním oblekářům, jsou z kvalitních materiálů a vydrží s obdarovaným rozhodně delší dobu než kalendář z playboye.Vlněné polo

Čtyři krásný barvy, dlouhej rukáv a sto procent merino vlny. Ne vždycky je nálada na košili a tohle polo je ideální náhradník, kterej během zimy ještě zahřeje. Můžete ho vzít jen na lehký tričko s výstřihem, aby nebylo vidět, a hodit pod oblek, sako nebo jen kabát. Pokud máte ale košile fakt rádi, může tohle polo sloužit i jako svetr.


cena : 2.990 CZKWatch cap - čepice

Merino do každý rodiny! Tahle čepice je univerzální dárek pro chlapa s jakýmkoli stylem a zájmy. Je v klasickejch barvách, a tak si ji můžete nasadit při krutý zimě i ke kabátu a obleku. Stejně tak je to za mě i funkční kousek, a tím pádem dárek pro vášnivýho hikera, kterýmu by jinak mohla být zima na uši.


cena : 1.290 CZK


Cestovní taška

Všichni už toužíme zase normálně cestovat a užívat si. S touhle taškou nepotřebujete na víkend další zavazadlo (teda pokud balíte jen pro sebe). No a pokud chcete držet styl i při otvírání kufru auta, tak si pořiďte tak tři nebo čtyři v závislosti na množství věcí vaší partnerky nebo rodinnejch příslušníků. Líp totiž plně naloženej kurf vypadat nemůže.


cena : 10.990 CZK


Ponožky

Jako dítě jsem tenhle dárek nesnášel a jako dospělej jsem zase úplně neskákal radostí, když jsem si je musel dojít někam dokoupit. Ponožky jsou spotřební zboží a jak říká Tom Ford, vyměnit za nový bez děr se musí minimálně jednou za šest měsíců. Ty naše žebrovaný dodaj eleganci každýmu kotníku a v těch „neviditelnejch” můžete v létě ukazovat sexy opálení.


cena : 290 CZKVoucher

Pokud jsem vás nedostal ani na jeden z předchozích dárků, nebo už ty „tvrdý” máte a jedna nebo dvě obálky pod stromečkem nevadí, pak jsou tady naše tajemný vouchery. Na cokoli, na jakoukoliv částku nebo klidně bianco voucher, kterým dáte obdarovanýmu absolutní volnost. A proč tajemný? Záleží totiž na vás, jestli na voucheru přiznáte, co darujete nebo na jakou hodnotu. Stejně tak to ale může být překvapení, který odhalí až u nás.


cena : libovolná částka nebo produkt dle naší nabídkyVšechny tyhle překrásný dárky jsou u nás na objednávku a jsme schopni je pro vás zařídit až do 16.12. (Vyjma voucherů, který zvládáme do 20.12.) Do pár dnů si je pak můžete vyzvednout u nás v ateléru The Owners v Dušní ulici, nebo je rádi zašleme přimo k vám. Pokud se tedy rozhodnete vybrat vánoční dárky u nás, zavolejte nám nebo napište. Všechny kontakty najdete tady.


Přeju vám šťastnej lov a co nejmíň opakování Michaela Bublé v obchoďácích.


Michal

Comments


bottom of page