top of page

happily
ever
after.

svatba - ano

ano.

Říct si své Ano je zážitek na celý život, a proto byste si svůj svatební den měli užít se vším všudy. Včetně dokonale padnoucího svatebního obleku na míru. V našich svatebních outfitech vás nebude nic tahat, otravovat nebo kousat. Všechno bude podle vašich a nevěstiných představ. Každý detail bude promyšlený tak, aby perfektně zapadl a ladil nejen s vaší svatbou, ale i s vaším životem a životním stylem. 

Svatební outfit od nás budete chtít nosit i po svatbě, a to nejen na oslavy výročí.

archetypy ženichů
by The Owners

Nejste si jistí, jakým směrem se při výběru vašeho svatebního outfitu na míru vydat? Jestli to má být smoking, oblek, separátní sako nebo něco ještě víc uvolněného. 

Právě proto jsme vytvořili našich pět archetypů ženicha. Každý z nich je specifický kombinací životního stylu a stylu svatby, kterou právě plánujete. Proklikejte se s vaší nastávající večer při láhvi vína a dobré muzice našimi otázkami a my vám pošleme moodboard s archetypem, do něhož nám sedíte nejvíce.

Otázky, které vás čekají, jsou velmi podobné těm, které byste od nás slyšeli na schůzce, při výběru svatebního obleku, a mohou vám pomoci ujasnit si, jak by měl vypadat váš svatební den z hlediska oblečení. Vždy totiž chceme nejdřív znát váš příběh a až poté vytvořit outfit, který do něj přesně zapadne. Po všech stránkách.

L&B_02120 (kopie).jpg

svatební outfity z našeho ateliéru

Každý náš ženich, pár nebo i nevěsta jsou jedineční a neopakovatelní.

 

Každý měl jiné zadání, jiné místo, počasí, styl a požadavky. Kromě kvalitní krejčoviny je tak v každém obleku, košili nebo kalhotách vtisknuta osobnost a individuální potřeby tak, aby svatební den proběhl bez jakékoliv potřeby řešit svůj outfit.

bottom of page